کارگاه چوب بری دارید؟

تراشکاری محمد درزی یک گزینه عالی و مطرح در مازندران برای تعمیر دستگاه چوب بری و نجاری و همچنین تعمیر دستگاه گندگی است٬ اگر با چوب کار می کنید و نجاری دارید یا کارگاه چوب بری دارید ما تمام خدمات موردنیاز شما را ارائه می دهیم. تجربه ی فراوان و تخصص در این زمینه٬ تراشکاری محمد درزی را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند٬ برای دریافت مشاوره رایگان و مراجعه حضوری به کارگاه از اطلاعات زیر استفاده کنید:

  • آدرس ما: مازندران٬ آمل٬ ابتدای جاده آمل به محمودآباد٬ سر دوراهی اوجی آباد
تماس

دستگاه چوب بری

معمولا چوب درختان پس از قطع شدن به کارخانه های چوب بری منتقل می شوند٬ به این دلیل که برای برش و تکه تکه کردن چوب های درشت مانند تنه درختان٬ نیاز به دستگاه های بزرگ و قدرتمند است٬ اینجاست که دستگاه چوب بری به کمک ما می آید.

یکی از پر کاربرد ترین دستگاه ها در صنایع چوب و نجاری٬ دستگاه چوب بری و دستگاه گندگی است٬ 

تعمیر دستگاه گندگی در مازندران

بدلیل وجود میزان چوب بیشتر در شمال کشور٬ کارخانه های چوب بری هم در این مناطق بیشتر مشغول به کار هستند٬ دستگاه های چوب بری بیشتر فرسوده می شوند و نیاز به تعمیر دارند.

تراشکاری محمد درزی در مازندران یکی از حرفه ای ترین و قدیمی ترین ارائه دهنده های خدمات تراشکاری برای کارخانجات چوب بری است٬ اگر نیاز به تعمیر دستگاه گندگی یا تعمیر دستگاه چوب بری دارید کارگاه ما آماده ی خدمت به شما است.


دستگاه چوب بری که برای تعمیر به کارگاه تراشکاری محمد درزی منتقل شده٬ اگر قصد خرید یا فروش دستگاه های چوب بری را دارید هم می توانید با ما تماس بگیرید.

در ادامه اره فلکه سایز درشت را مشاهده می کنید که ما در تراشکاری محمد درزی آن را پس از ریخته گری تراش دادیم٬ شما در تراشکاری محمد درزی هر خدماتی به جز خدمات موتوری را می توانید درخواست کنید و به اصولی ترین شکل ممکن تحویل بگیرید.


برای تعمیر دستگاه چوب بری یا تعمیر دستگاه گندگی می توانید از طریق پر کردن فرم ارتباط با ما در صفحه اصلی سایت یا تماس با ما از طریق شماره تلفن ۰۹۱۱۲۲۱۵۱۴۶ مشاوره رایگان دریافت کنید.